Wij doen mee aan North sea rugby 2019

Bijgewerkt: 15 apr 2019


Praetor doet mee aan U14 North Sea Rugby 2019


Het grootste strandtoernooi van Nederland, het beste moment voor het eerste competitieve optreden van onze Cubs seizoen 2019-2020!


Wij hoefden niet lang na te denken om ons in te schrijven. Het evenement vindt plaats op het Scheveningse strand op zondag 16 juni as. Ons team is al compleet, maar er kunnen zich nog een paar ervaren rugbyers in de leeftijd van 11 t/m 13 jaar opgeven. Je hoeft daarvoor (nog) geen Praetor-lid te zijn. Laat het ons even weten als je mee wilt doen via deze link.Pre-Season Prep Trainingen starten 31 maart 2019


Met ingang van 31 maart as start ons trainingsprogramma op Praetor (Sportpark Sloten). We trainen vanaf deze datum tot de zomervakantie, elke zondag van 13.30 tot 15.30. De trainingen worden verzorgd door Alberigo en Rachid.


Je hoeft (nog) geen lid te zijn om mee te doen. Deze zondagstrainingen dienen ter voorbereiding op het North Sea Beach Tournament en het volgende Cubs-seizoen, maar ook ter kennismaking met onze club en onze sport. Ervaren en onervaren aspirant-leden zijn van harte welkom. Dus aarzel niet, kom langs en sport lekker mee!

Recente blogposts

Alles weergeven

Nieuw Bestuur

Praetor Union Rugby Club Amsterdam heeft met ingang van 29 juni 2020 een nieuw bestuur. De ledenstemming die volgde op de ledenvergadering op 9 juni 2020, betrof één kandidaat en resulteerde in 13 ste

LEDENVERGADERING op 9 juni 2020

Het bestuur roept op tot het houden van een ledenvergadering op dinsdag 9 juni 2020, aanvang 19.00u. Vanwege de geldende coronabeperkingen zal de ledenvergadering in de open lucht op het sportveld van